نتایج جستجو برای عبارت :

إلیکَ دائماً

موتورهای جستجو در معرض به روزرسانی های بسیاری هستند که ممکن است حفظ آن دشوار باشد. بهینه سازی موتور جستجو مانند بازی با مجموعه ای از قوانین که دائماً در حال تغییر هستند و پیروزی به یک استراتژی پیچیده و متفکرانه نیاز دارد. الگوریتم گوگل دائماً در حال اصلاح است تا مناسب ترین مطالب روی …The post 4 روند سئو که باید در سال 2018 آماده کنید appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2VN74UG
مشاهده مطلب در کانال
دوم: فضولی در زندگی همههمۀ افرادْ تحت نظارتی خاص قرار گرفته‌اند که انگار مستقیماً از یک رمان علمی‌تخیلی و ویران‌شهری بیرون آمده.جاسوسی را عمدتاً از طریق دستگاه‌های شخصی متصل -به‌خصوص گوشی‌های هوشمند- انجام می‌دهند، دستگاه‌هایی که مردم عملاً به بخشی از بدنشان تبدیل کرده‌اند. داده‌هایی در مورد ارتباطات، علاقه‌ها، حرکت‌ها، مخاطبان، واکنش‌های احساسی به شرایط، حالت‌های چهره، خریدها، علائم حیاتی و ... گردآوری می‌شود: داده‌هایی که ح
 ولی جدی فک کن قرار بود توی این دنیا موندنی باشیم. تحملش سخت میشد واقعا!
-
امثالِ شهید چمرانم برام در حکمِ نشونه‌ن؛ این‌طور که اگه این اینه، پس خداش چیه دیگه..
-
گفت مطمئن باش من آخرتِ خودمو به دنیایِ شما نمی‌فروشم، و خیالمو راحت کرد. 
-
آخه زلیخا آدمِ خوبی رو دوست داشت!
-
حسرت خیلی بد چیزیه. 

نششته ام گوشه ترین گوشه ای از کلاس که میشناسم، هرازگاهی هم نیم نگاهی به چشم های استاد نعمتی یا به قول بچه ها " میثم جان" می اندازم زُل زده ام به تخته سیاه و به دستان استادی که دائماً برای فهماندن بیشتر ما، آنها را رقص کنان به بالا و پایین تکان می دهد بیچاره نمی داند که فقط چشم هایم هم سو شده است با دست هایش و آنچه باید همراهش شود جای دیگری سیر می کند هنزفری ام را از زیر روسری در گوش هایم جا داده ام؛ هرچه صدای استاد بالاتر میرود و به فریاد نزدک
قدرت آمریکا و اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا رو به افول و روبه‌زوال است؛ در طول سال‌ها دائماً دارد کم می‌شود. آمریکای امروز از آمریکای چهل سال قبل که انقلاب پیروز شد، به‌مراتب ضعیف‌تر است؛ قدرت آمریکا رو به افول است؛ نکته مهم این است. ۱۳۹۷/۷/۱۲-رهبر انقلاب

در مسیر رسیدن به موفقیت، رقابت کردن ممنوع. 

در حال حاضر مشغول انجام چه کاری هستید؟ چه قدم‌هایی برای رسیدن به اهدافتون برداشتید؟ آیا تمام تمرکزتون روی تحقق رویاهاتونه و یا دائماً تو ذهنتون در حال رقابت با دیگران هستید؟
ادامه مطلب
این وبلاگ را به زودی حذف می‌کنم؛ نمی‌دانم! شاید هم حذفش نکنم. در بلاگفا می‌نویسم، اما وبلاگ‌های بیان هر بار به مشکلی در محتوا و یا اجرا برمی‌خورند که نمی‌گذارد ادامه دهم!
نه می‌شود بلاگرهای بلاگفا را رها کرد و نه بیان را!
این نوشتن یک عشق است که تمامی ندارد؛ حداقل برای من که این‌طور است!
اما وقتی نمی‌دانی قانون و خط قرمز تا کجاست، دائماً یا باید سانسور کنی، یا حرص بخوری و یا اصلاً بی‌خیال وبلاگ‌نویسی شوی!
باز، روزی نو در راه استو تو باید که مُسلّح باشی— با عشق، اندیشه، ایمان، شادی …چاره‌ای نیست عزیز من!سهم ما از میلیارد‌ها سالْ حیات و حرکتذرّه‌ی بسیار ناچیزی‌ست.این سهم را، چه کسی به تو حق دادکه با خستگی و پیریِ روحبا بلاتکلیفی، با کسالت، دودِلیبه تباهی بکشی؟باورکُن!زندگی را، پُر باید کردامّا، نه با باطل و بیهودهنه با دلقکی و مسخرگینه با هر چیزِ کِدِرو کثیف
و نه با هر چیزی که انسانِ شریفاز آن، شرمش می‌آید.زندگی را، پُرِ پُر بیاد کرد: لبری
طرح الهی یا رسالت الهی چیست؟

اگر یک نگاه بی‌طرفانه به زندگی‌مون بندازیم میبینیم در طی شبانه‌روز و یا سالهایی که گذروندیم کلی آرزوی ریز و درشت‌مون برآورده شده. اما چرا باز هم شاد و خوشحال نیستیم؟ چرا انقدر آشفته‌ایم؟ چرا دائماً احساس می‌کنیم باید جایی باشیم که نیستیم و یا باید کار خاصی، تو این دنیا انجام بدیم؟

دلیل این همه آشفتگی بر‌می‌گرده به
ادامه مطلب
"...خلاصه آن‏که شب قدر شب اهل‌الله است و اگر این گروه در طول سال انتظار ماه مبارک را می‌کشیدند و در مناجات شعبانیه دائماً «إِلَهِی هَبْ‏ لِی‏ کَمَالَ الْإِنْقِطَاعِ إِلَیْک» می‌گفتند،‏ برای درک شب قدر و وصال محبوب بوده است؛ که درک لحظه شیرین انس با محبوب، به همه ارزش‌های دنیا و مافیها می‌ارزد و به تعبیر استاد، یکی از ظرافت‌های آنکه خداوند درباره شب قدر می‌فرماید: «لَیْلَةُ الْقَدْرِ خَیْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْر» آن است که اگر در همه عمر
زمانی‌که خودم را به کسی معرفی می‌کنم و می‌گویم که مربی پیلاتس هستم، عکس‌العمل‌ها بسیار دیدنی و متفاوت است. افرادی‌که با این رشته ورزشی آشنایی دارند، همگی ابراز علاقه می‌کنند و برای پیشرفت بیشترشان در پیلاتس سؤال‌های زیادی می‌پرسند. کسانی هم که هیچ آشنایی با این رشته ورزشی ندارند، دائماً سؤال‌های عجیب و غریبی براساس شایعات می‌پرسند. عده‌ای از این افراد ناآگاه می‌گویند: حیف که به‌خاطر آسیب‌دیدگی‌ام هیچ وقت نمی‌توانم پیلاتس کار
زنم را عزیزم صدا می‌کنمخطابش ضمیر شما می‌کنمچنان دوست دارم زنم را که منبرایش همیشه دعا می‌کنممن از ترس دعوا و تحریم شامبه او دائماً چشم ادا می‌کنمبه پایش در این وضع و اوضاع گوشتدو تا گاو سنگین فدا می‌کنماگر شد به اصل و نشد هم بدلسراپای او را طلا می‌کنممرا گر کند امر، در خدمتماگر خواست فیلی هوا می‌کنممحال است روزی اگر دور از اوکه فکری برای خطا می‌کنمبه روز زن و روز میلاد اوبرایش چه جشنی بپا می‌کنمبرای خودم می‌خرم یک پرایدبه او هدیه یک
•بزرگ کردن سینه‌ها به روش طبیعی و گیاهی
- دارچین
، فلفل و بادیان را به نسبت مساوی آسیاب و در کره‌ی گاو
یا روغن کوهان شتر حل کرده
، دائماً بر سینه‌ها مالیده ، ماساژ دهید

اگر تست کردید نظراتتونو به اشتراک بذارید  

جراح سینه خوب تهران

دکتر جراح بینی خوب در تهران
علت بی‌ادب شدن کودک چیست؟
تو زندگی بعضی از پدرومادرها زمان‌هایی وجود دارد که از رفتار بد فرزند خود به ستوه می‌آیند و دائماً به این قضیه فکر می‌کنند که چرا کودکم خسیسه؟ چرا مدام در حال لجبازیه؟ چرا دروغ میگه؟ چرا به من و یا دیگران بی‌احترامی میکنه؟ چرا انقدر بددهن و بی‌ادبه؟  هر گاه چنین رفتارهایی از فرزندتان سرزد ، اولین سوالی که باید از خودتان بپرسید، این است، چه عاملی موجب این رفتارها شده؟
پاسخ این سوال خیلی سخت نیست کافی است مقاله ز
گفت: «قاضی عزّالدّین سلام می‌رساند و همواره ثنای شما و حمد شما می‌گوید.»
 فرمود:
هرکه از ما کند به نیکی یاد
یادش اندر جهان به نیکی باد
اگر کسی در حق کسی نیک گوید آن خیر و نیکی به وی عاید می‌شود(1)، و در حقیقت آن ثنا و حمد به خود می‌گوید. نظیر این چنان باشد که کسی گرد خانهٔ خود گلستان و ریحان کارَد، هر باری که نظر کند گل و ریحان بیند، او دائماً در بهشت باشد. چون خو کرد به خیر گفتنِ مردمان، چون به خیر یکی مشغول شد، آن کس محبوب وی شد، و چون از ویَش یا
خدایا شکرت که به من توفیق دادی این 28 روز شکرت رو به جا بیارم و تا بتونم و حسم خوب باشه باز هم توی دوره ی شکرگزاری شرکت می کنم و شکرت رو به جا میارم...
خدایا شکرت که آدم های اشتباهی رو از زندگیم بیرون انداختی و آدم های بی نهایت خوبت رو وارد زندگیم کردی...
خدایا شکرت که ذهنم و خودم ثروتمند هستیم...
خدایا شکرت بابت اینکه کمکم کردی به آرزوم کم کم برسم و هنوز هم دارم رشد میکنم....
خدایا شکرت بابت دوستای وفادار و عزیزم که کمکم می کنند ، کنارم هستندو هیچ منت
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندرعباس ، محسن زینالی تختی به عنوان میهمان ویژه دانشگاه علوم انسانی و هنری آزاد اسلامی هرمزگان ، در تشریح اهداف عملیاتی گروه پدافند غیرعامل هرمزگان گفت: “شناسایی ، تجزیه و تحلیل و پایش تهدیدات ، تهیه و “ارائه راه حل های مناسب ، امنیت ، کاهش آسیب پذیری ها و افزایش ثبات ملی ما در چارچوب علمی و اخلاقی مدیرکل در مواجهه با تهدیدات.”
این مقام گفت: “تهدیدها با پیشرفت فناوری دائماً در حال تغییر است ، که باید به عن
در مسیر رسیدن به موفقیت، رقابت کردن ممنوع. 
در حال حاضر مشغول انجام چه کاری هستید؟ چه قدم‌هایی برای رسیدن به اهدافتون برداشتید؟ آیا تمام تمرکزتون روی تحقق رویاهاتونه و یا دائماً تو ذهنتون در حال رقابت با دیگران هستید؟
ادامه مطلب
خب در این درس می‌خوایم در مورد افزونه‌های تبلیغ صحبت کنیم. همونطور که می‌دونید این افزونه‌ها هم به عنوان عامل مهم در رتبه‌بندی تبلیغ مطرح شدن بنابراین هرقدر بیشتر اونها رو اضافه کنید بهتره؛ همه‌ی اونها قرار نیست با همه کسب‌وکارها همخونی داشته باشن و گوگل دائماً داره نسخه‌های بتای افزونه‌های جدید رو بیرون می‌ده و متعاقباً اونها رو در اختیار افراد متفاوت می‌ذاره اما اونها خوب عمل می‌کنن اما برای اینجا ۴ افزونه‌ی تبلیغ گوگل هستن که
بهترین مکان برای مطالعه میز شخصی و اتاقی جدا از جریان­های غیر درسی است. بهتر است میز مطالعه در کنج اتاق قرار داشته باشد به طوری که شما رو به دیوار قرار بگیرید. از اطراف میز کار خود هر چیزی که حواستان را پرت می­کند دور بدارید. تمام وسایل مورد نیاز برای مطالعه را روی میز قرار دهید تا هنگام مطالعه دائماً مجبور نباشید از جای خود بلند شوید. نور اتاق مطالعه نیز باید کافی و تلفیقی از نور سفید و زرد باشد. هنگام خواندن لم ندهید، همیشه درست پشت میز بنشین
بسم الله الرحمن الرحیم
مسئله‌ی فلسطین علاوه بر این که یک طرح استعماری برای تداوم استعمارگران بوده و هست؛ طرحی است که برای جلوگیری از اتحاد و قدرتمندشدن مسلمانان در منطقه و ایجاد یک جبهه‌ی محکم و مقاوم اسلامی دنبال شده است.
و حرکت در جهت حل این مسئله، پاسخ به ندای کمک‌خواهی یاللمسلمین مظلومان است. این پاسخ همه‌جانبه، امری واجب کفایی است.
و برای رسیدن به مراتب قرب، امر واجب امری است که نباید از آن چشم‌پوشی نمود.
بلکه اگر کسی در این شرایط ای
بسم الله الرحمن الرحیم
مسئله‌ی فلسطین علاوه بر این که یک طرح استعماری برای تداوم استعمارگران بوده و هست؛ طرحی است که برای جلوگیری از اتحاد و قدرتمندشدن مسلمانان در منطقه و ایجاد یک جبهه‌ی محکم و مقاوم اسلامی دنبال شده است.
و حرکت در جهت حل این مسئله، پاسخ به ندای کمک‌خواهی یاللمسلمین مظلومان است. این پاسخ همه‌جانبه، امری واجب کفایی است.
و برای رسیدن به مراتب قرب، امر واجب امری است که نباید از آن چشم‌پوشی نمود.
بلکه اگر کسی در این شرایط ای
طرح الهی یا رسالت الهی چیست؟

اگر یک نگاه بی‌طرفانه به زندگی‌مون بندازیم میبینیم در طی شبانه‌روز و یا سالهایی که گذروندیم کلی آرزوی ریز و درشت‌مون برآورده شده. اما چرا باز هم شاد و خوشحال نیستیم؟ چرا انقدر آشفته‌ایم؟ چرا دائماً احساس می‌کنیم باید جایی باشیم که نیستیم و یا باید کار خاصی، تو این دنیا انجام بدیم؟

دلیل این همه آشفتگی بر‌می‌گرده به
ادامه مطلب
شهر آزادگان رحیم آبادمیدرخشد به شرق گیلان شادقلب جنگل و روح دریاهاستهرچه دارد محلّه ی زیباستپل رود است جاری اندر شهرمی رود تا خزر تو را به سفرچهره ها شاد و مردمی خندانآبروی تمامی ایراناهل علم و تلاش و دانائیمقتدر ، مظهر توانائیعشقشان رشد دانش و فرهنگبوده با جهل دائماً در جنگیک محل دارد آن که بالنگاستعشق و شور و نشاط من آنجاستدر بهاران به نبش چارم منساکنم از برای گل چیدنقطب گردشگری سفیدابهپاتوق آفتاب و مهتابهجای زیبای اشکور لشکانهرچه دید
مایه اصـل و نسب در گردش دوران زر است 
هر کسی صاحب زر است او از همه بالاتر است دود اگر بالا نشیند کسـر شأن شعله نیست
جای چشم ابرو نگیرد چون که او بالاتر استناکسی گر از کسی بالا نشیند عیب نیست
روی دریا، خس نشیند قعر دریا گوهر است شصت و شاهد هر دو دعوی بزرگی میکنند
پس چرا انگشت کوچک لایق انگشـتر استآهن و فولاد از یک کوه می آیند برون
آن یکی شمشیر گردد دیگری نعل خر است کـره اسـب ، از نجابت از پـس مـادر رود
کـره خـر ، از خـریت پیش پیش مـادر است کاکل
پی بردن به خود ارضایی کودکان معمولاً منجر به نگرانی شدید والدین می‌شود. نگرانی در مورد بلوغ زودرس، درگیر شدن کودک در فعالیت‌های جنسی و ادامه یافتن این رفتار از جمله مسائلی هستند که ذهن والدین را درگیر خود می‌کند. ممکن است شما هنگام قرار گرفتن در این موقعیت دائماً خود را سرزنش کنید و به دنبال این باشید که بدانید در تربیت کودک چه کم کاری کرده‌اید که منجر به بروز این آسیب در فرزندتان شده است. آگاهی والدین از علل بروز این اتفاق در کودکان و نحو
4- نقص/ شرم (DS)
فرد احساس میکند که در جنبههای مهمی از زندگی بد، ناقص، زیادی، پست یا ناتوان است یا عزیزانش و افرادی که برایش مهم هستند، خود واقعیاش را دوست نخواهند داشت. چنین فردی نسبت به انتقاد، جواب منفی و سرزنش حساسیت بیش از حد نشان میدهد؛ در حضور دیگران دستپاچه و عصبی است، دائماً خود را با دیگران مقایسه میکند و احساس ناامنی میکند یا به دلیل عیبها و نقصهایی که به خود نسبت میدهد، احساس شرم و خجالت میکند.
5- انزوای اجتماعی/ بیگانگی (SI)
فرد این ا
میتوان به جرأت گفت ۹۹ درصد استفاده کنندگان از گاز CNG بی اطلاع هستند که روغن های داخل مخزن باید هر ۷۰ هزار کیلومتر تخلیه شود.
همانطور که میدانید جایگاههای سوخت گیری دارای کمپرسوری هستند که گاز را فشرده و به مخزن خودرو تزریق میکنند. این کمپرسورها از نوع رینگ و پیستونی بوده بنابراین دارای روغن کمپرسور هستند، روغن کمپرسور به بالای پیستون نشت کرده و وارد گاز خودرو میشود.روغن کمپرسور با هر بار سوختگیری به مقدار ناچیزی وارد مخزن میگردد که افزایش
گروه تاسیساتی یزد تهویه  با استفاده از کادر متخصص و حرفه ای خود آماده ارائه خدمات مشاوره و تعمیر سرویس انواع پکیج و رادیاتور در تمامی ساعات شبانه روز و در کمترین زمان می باشد.شرکت تاسیسات یزد تهویه با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش، تعمیرات ، سرویس دهی، خدمات رسانی انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، پکیج های شوفاژ دیواری : بوتان در برند های مختلف ، ایران رادیاتور با برند های مختلف ، ایتالترم ، دئوترم ، هات کینگ ، وایلانت ، لورچ، اساتیس ، آَل
جایگاه ترجمه کتاب در رزومه تحصیلی، مصاحبه دکتری و بنیاد نخبگان
تحصیل علم‌ودانش از چیزی که به نظر می‌رسد سخت‌تر است و ارتقا کیفیت نظام ‌آموزش‌عالی دائماً دانشجویان را به چالش می‌کشد تا کارنامه‌ پُر‌وپیمانی پس از فارغ‌التحصیلی داشته باشند. به همین دلیل ترجمه کتاب، دانشجویان را یک سروگردن بالاتر از سایر هم‌دانشگاهی‌ها قرار می‌دهد. این موارد باعث شده تا دانشجویان خوش‌فکر و نوآور به فکر ترجمه یا تألیف کتاب بیافتند تا از این طریق نه ت
در طول جنگ یک نمونه از فعّالیّتهای ارتش [عملیّات] والفجر هشت است. خدا
رحمت کند شهید ستّاری را؛ شهید ستّاری آن وقت افسر فنّی بود، مسئول فنّی
بود در نیروی هوایی، هنوز فرمانده نیرو هم نبود؛ کاری کرد در والفجر هشت که
رزمندگان از اروند عبور کردند و رفتند آن طرف اروند و فاو را گرفتند و آن
قضایای مهم که واقعاً آن حرکت دنیا را تکان داد. آنجا شهید ستّاری و
همکارانش چند شبانه‌روز خواب به چشمشان نیامد؛ این دستگاه‌های پدافند را
دائماً از اینجا منتقل
اختلال شخصیت وابسته چه نوع اختلالی است و چه علائمی دارد؟ مهم‌ترین ویژگی افراد دچار اختلال شخصیت وابسته این است که تحمل تنهایی را حتی برای لحظه‌ای ندارند. این افراد هنگامی که دور از دیگران قرار می‌گیرند پریشان می‌شوند و علائم اضطرابی از خود نشان می‌دهند. در واقع آن‌ها دائماً نیاز دارند که به دیگران تکیه کنند و از آن‌ها حمایت و تشویق بگیرند. شخصیت وابسته همیشه در تلاش است تا با انجام هر کاری اطمینان، رضایت و حمایت کافی را از اطرافیان خود
راهنمای خرید کالای خواب
کالای خواب چه تاثیراتی در زندگی امروزه دارد، قبل از بررسی کردن این موضوع باید بدانیم که کالای خواب چیست و شامل چه مواردی می شود. کالای خواب عناصری هستند که در اتاق خواب استفاده می شود از جمله: پتو، لحاف، بالش،  تشک، روتختی  از مواردی هستند که به آنها کالای خواب گفته می شود. با توجه به زندگی امروزه که دائماً در حال رفت و آمد و تکاپو هستیم عموماً زمان برای استراحت کمتر شده است و برای جبران این موضوع باید شرایطی را برای
راهنمای خرید کالای خواب
کالای خواب چه تاثیراتی در زندگی امروزه دارد، قبل از بررسی کردن این موضوع باید بدانیم که کالای خواب چیست و شامل چه مواردی می شود. کالای خواب عناصری هستند که در اتاق خواب استفاده می شود از جمله: پتو، لحاف، بالش،  تشک، روتختی  از مواردی هستند که به آنها کالای خواب گفته می شود. با توجه به زندگی امروزه که دائماً در حال رفت و آمد و تکاپو هستیم عموماً زمان برای استراحت کمتر شده است و برای جبران این موضوع باید شرایطی را برای
لشکر صاحب زمان گمنام نیست
منتظر در جستجوی نام نیست
حک شده در لوحِ محفوظ است او
سرفرازان را غم اعلام نیست
روح هستی بوده چون ظاهر شود
زندگی بخشیده ؛ استفهام نیست
جایگاهش برجِ عاجِ امنیت
حق عنایت کردو از اوهام نیست
جاده های انتظارِ منتظر
شادمانی بوده از آلام نیست
شِرک و شَر میلرزد از اعزاز او
ترسی از شیطان و صدها دام نیست
ارتش برپائی عدل علی ،
دائماً رزمیده و آرام نیست
جاری همچون رود ؛ خیرِ مستَمر
خیر را فکری بجز انجام نیست
مثل شاهین در ورای باو
ساعت از هشت شب هم گذشته. لپتاپ را روشن می‌کنم. روی صفحه‌ای که باز است، دکمۀ اف 5 را دوباره فشار می‌دهم. در این چند روز دکمۀ اف 5 لپتاپم به اندازۀ هزار کلیک پیرتر شده. دوباره اف 5 و این‌بار صفحه‌ای آشنا. گوگل دوباره رخ نشان می‌دهد. «دائماً یکسان نباشد حال دوران.»
ساعت از هشت گذشته و خوب که فکر می‌کنم، می‌بینم من هم همچون دکمۀ اف 5 لپتاپ، به اندازۀ هزار کلیک پیرتر شده‌ام. نه، فرسوده شده‌ام. فرسوده کلمۀ بهتری است. نه تنها من، که همه به اندازۀ هزا
راه‌های طبیعی برای پاکسازی ریه‌ها
تکنیک‌های پاکسازی ریه می‌تواند برای افرادی که سیگار می‌کشند یا دائماً در معرض آلودگی هوا قرار دارند، ضروری باشد. همچنین کسانی که دارای بیمارهای مزمن ریوی هستند که سیستم تنفسی را تحت تأثیر قرار می‌دهند، مانند: آسم، بیماری انسداد مزمن ریوی و فیبروز کیستیک. 
تنفس در هوای آلوده، سیگار کشیدن و سایر سموم، می‌توانند به ریه‌ها آسیب برسانند و حتی باعث ایجاد بیماری‌ها و اختلالات گوناگونی شوند. حفظ سلامتی ر
بسم رب الرفیقعکسی از خوشه پروین
کتبتُ الیک والعبراتُ تَجریعلی الخدّینِ رشّاً بعدَ رشِّ (رَشّی)وکنّا فی اجتماعِِ کالثّریّا (ثریا=پروین)وصیّرنا الزّمانُ بناتِ نعشِِ (نعشی)
برایت نامه نگاشتمو اشک‌هایم دائماً (پشته‌پشته) روی گونه‌هایم می‌بارد
من و تو در اتحاد و اجتماع، مثل خوشۀ پروین بودیم
اما زمانه ما را مثل بنات النعش از هم دور نمودپ.ندر ادبیات فارسی خوشه پروین(ثریا) نماد اجتماع و پیوستگی ست و بنات نعش نماد جدایی و گسستگی. چرا که خوشه پرو
علت لجبازی در کودکان 7 ساله چیست؟ این سؤالی است که بسیاری از والدین در اوایل دوران مدرسه فرزندشان با آن مواجه می‌شوند. ممکن است فرزند 7 ساله شما با وجود بزرگ‌تر شدن و رشد شناختی بیشتر در این دوره، رفتارهای ناسازگارانه‌ای از خود نشان دهد که شما را کلافه کند. برای مثال برخی از کودکان 7 ساله دائماً به خاطر هر چیز با والدین خود لج کرده و به آن‌ها پرخاشگری می‌کنند. ما در ادامه این مقاله توضیحات بیشتری در مورد علل و نحوه برخورد با لجبازی کودک 7 س
اخلاق باید محمدی باشد: بیایید درس های پیامبرمان رامرورکنیم، زندگی بهتری خواهیم داشت.
اخلاق باید محمدی باشد: علی موسوی
بریده کتاب(۱):
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله   به مردم فرمودند: هیچ کس درباره ی اصحابم به من چیزی نگوید. دائماً نزد من نیایید و از همدیگر بد گویی نکنید. من مایلم وقتی که میان مردم ظاهر می شوم و به میان اصحاب خود می روم سلیم الصدر باشم یعنی با سینه ای صاف و پاک و بدون هیچ سابقه و بدبینی به میان مسلمانان بروم.
بریده کتاب(۲):
وقتی ا
حکایت کرده‌اند که مردى در بازار دمشق، گنجشکى رنگین و لطیف، به یک درهم خرید تا به خانه آورد و فرزندانش با آن بازى کنند. در بین راه، گنجشک به سخن آمد و مرد را گفت: «در من فایده‌اى براى تو نیست. اگر مرا آزاد کنى، تو را سه نصیحت مى‌گویم که هر یک، همچون گنجى است. دو نصیحت را وقتى در دست تو اسیرم مى‌گویم و پند سوم را، وقتى آزادم کردى و بر شاخ درختى نشستم، مى‌گویم. مرد با خود اندیشید که سه نصیحت از پرنده‌اى که همه جا را دیده و همه را از بالا نگریسته اس

وقتی قرار باشد تردیدها بر خواسته‌ها چیره شوند، دلیل قانع کننده‌ای از درون متولد می‌شود، رشد می‌کند و احساسات جدیدی را تولید می‌کند. احساسات آدمی حتی در باب یک مسئله دائماً در تغییر و تکامل‌اند؛ طوری‌که امروز احساسی داری که وجودش منقلبت می‌کند، اما ماه‌ها بعد با آن احساس بیگانگی می‌کنی. برای من شعرها شواهد مکتوب این ادعا هستند. شعری که همین چندوقت قبل با عشق و اشتیاق آن را زمزمه می‌کردم، امروز انگار مال من نیست. اصلاً آن را به جا نمی
شد الوجه
تفضل الکثیر من السیدات الحلول غیر الجراحیة عن الحلول الجراحیة خاصة فی منطقة الوجه وهذا ما یوفره شد الوجه بالخیوط لهم. ظهرت عملیات شد الوجه جراحیا منذ فترة لیست بقریبة، وکانت تأتی بنتائج جیدة، ولکن لم تکن فکرة إجراء جراحة من الأفکار المقبولة تماماً بالنسبة للکثیرین، حیث أن إجراء الجراحة دائماً ما ینطوی على بعض المخاطرة خاصة وأنه یتم تحت تأثیر التخدیر الکلی. لذلک  فکر أطباء التجمیل فی بدائل غیر جراحیة بدلاً من شد الوجه التقلیدیة
هنگام استفاده از مرورگر خود ، Bitcoin کسب کنیدCryptoTab اولین مرورگر جهان است که دارای ویژگی معادن داخلی است. این امکان را به شما می دهد که فقط با مراجعه به سایت ها ، تماشای فیلم یا چت آنلاین ، cryptocurrency را بدست آورید. مرورگر جدید CryptoTab را با الگوریتم معدنی بهبود یافته امتحان کنید ، در مقایسه با برنامه افزودنی Google Chrome ، هشت برابر سریعتر از معادن خود استفاده کنید.CRYPTOTAB مرورگراز استخراج کامل سرعت با نسخه دسک تاپ CryptoTab لذت ببریدمرورگر جدید CryptoTab را با ویژگ
+ ما به یک پزشک متفکر نیاز داریم، نه یک پزشک باهوش

یانگوم که خیلی باهوشه و همه ی درساشو عالیه، مورد بی توجهی استادش قرار میگیره. هرچی یانگوم بهش میگه چرا به من نمره منفی میدین منکه همه رو درست جواب دادم اون چیزی نمیگه، فقط میگه تو به خودت مغرور شدی. و داستان از این قراره که این استاده خودش بخاطر مغرور شدنش توی تشخیص بیماری ها، یه بار یه بیماری رو اشتباه تشخیص میده و باعث مرگ اون شخص میشه. 

بعدش توی آزمون عملی ، ضعیف ترین فرد کلاس و یانگوم با
یکی از فاکتورهایی که اهمیت زیادی در موفقیت دارد، این است که در طول زندگی خود، از هر فرصتی برای یادگیری استفاده کنید. همیشه در زندگی، مهارت‌ها و تکنیک‌های جدیدی وجود دارد که باید آنها را یادبگیرید. اگر شما به زندگی نامه افراد موفق هم، نگاهی بیندازید، به اهمیت این موضوع پی خواهید برد. وارن بافت، بیشتر وقت خود را صرف خواندن و یادگیری می‌کند. بهترین کارآفرینان دنیا، هیچ گاه وانمود نمی‌کنند که از همه چیز اطلاع دارند. آن‌ها می‌دانند که برای م
به نام خدا
مبلمان از جمله مصنوعات چوبی است که صنعت آن در ایران از قدمت زیادی برخوردار می باشد و بدون شک امروزه صنعت مبلمان یکی از صنایع قدرتمند و بزرگ محسوب می گردد. بر طبق گزارش مرکز آمار ایران حدود 226 واحد تولید صنعتی مبلمان با اشتغال حدود 10 هزار نفر در کشور وجود دارد . تاریخ مبلمان به 5000 سال گذشته بر می گردد و طراحان مبلمان دائماً به دنبال طرح های جدید و الهام بخش از گذشته هستند . در طی دو دهه اخیر صنعت مبلمان روند رو به رشدی داشته است که توا
امیلی برونته
داستان سه نسل از خانواده های ارنشا، هیتکلیف و لینتن. که در وادرینگ هایتس (wuthering heights) یا همون بلندی های بادگیر زندگی میکنند. داستان از زبان خدمتکار این خانواده برای مستاجرشون روایت میشه. کینه هایی که از نسلی به نسل بعد منتقل میشن و بقیه شو خودتون باید بخونید.
*** اسپویل *** 
(با خط سفید نوشته شده، روش بکشید تا بتونید بخونید)

یا اینکه در تمام طول کتاب احساس میکردم قلبم دائماً فشرده میشه و یه خاری توی چشممه، ولی بعد از تموم شدنش حس کردم
منتظرین باید زمینه ساز ظهور باشند و به تعبیر رهبری خود را برای سربازی امام زمان (عج ) آماده کنند. باید با بدی ها و زشتی ها مبارزه کنند تا موانع ظهور از سر راه برداشته شود. جنگ رسانه ای در فضای مجازی یکی از مبارزاتی است که منتظران باید انجام دهند. باید تلاش کرد فضای مجازی را از زشتی ها پاک کرد.اما چگونه؟در این راستا باید با درک عمیق از پشت‌پرده‌های رسانه‌ای، خودسازی و پاک سازی نفسانی خود را در برابر حملات دشمنان محافظت کنیم. باید با اتکای به مع
بسیاری از افراد به خصوص کسانی که در ارتباط عاشقانه‌ای درگیر هستند به تغییر همسر بعد از ازدواج بسیار فکر می‌کنند و در مورد میزان عملی بودن آن از مشاوران سؤال می‌پرسند. در واقع بسیاری از افراد ممکن است به دلایلی نظیر احساس عشق و علاقه زیاد دائماً تلاش کنند تا بدی‌ها و خصوصیات ناپسند فرد مقابل خود را نادیده بگیرند و به تغییر دادن همسر خود پس از ازدواج دل ببندند. این در حالی است که تقریباً همه مشاوران به طور یک صدا بارها این شعار را تکرار می‌ک
راضی ام!!!
به هرچی اتفاق افتاد!
اگه خوب بود زندگیمو قشنگ کرد،
و اگه بد بود منو ساخت...
مدیونم!!!
به همه آدمای زندگیم!
که خوباشون بهترین حسارو بهم دادن،
و بداشون بهترین درس ها رو !...
ممنونم!!!
از زندگی!
که بهم یاد داد همه شبیه حرفاشون نیستن،
و همیشه اونطور که میخوام پیش نمیره...
و گفت:دائماً یکسان نباشد حال دوران، غم مخور!
دونالد ترامپ رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا طرحی موسوم به معامله‌قرن را که مدعی است برای حل مسئله فلسطین طراحی شده، از همان ابتدای به قدرت رسیدن مطرح کرد و طی 3 سال اخیر دائماً گمانه‌زنی‌هایی راجع به این طرح، جزئیات و اجرای آن در رسانه‌های بین‌المللی منتشر می‌شد؛ تا اینکه ترامپ در روز سه‌شنبه، 8 بهمن‌ماه در نشستی رسماً از این طرح رونمایی کرد.
پایگاه صهیون‌پژوهی خیبر گفت‌وگویی با «دکتر مجید صفاتاج»، کارشناس مسائل منطقه ترتیب داده ا
چرا باید هر چیزی که از خدا می‌خواهیم، همراه با اشک و ناراحتی و غصه باشه؟ چرا بیشتر در روضه‌ها از مردم خواسته میشه که حاجات خودشون رو در نظر بگیرند؟ آیا خدا بنده‌ی خودشو در حال گریه کردن بیشتر دوست داره؟
در این رابطه یک حقایقی وجود دارد و یک شائبه‌ها و حتی خرافه‌هایی که به هزاران دلیل، آنها شایع‌تر از آن حقایق امر می‌باشند. چرا که نوع انسان سطحی‌نگر و عجول است، لذا گویندگان نیز بیشتر از ظاهر کار گفته‌اند و پایان کار. همین امر سبب شده که ز

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این، ترویج مهدویت هم در دستور کار بوده چنان که در کتاب درسی مدارس و دانشگاه ها مباحث مهدوی طرح شده و همین سبب گشته تا شناخت مردم از امام عصر(عج)، مهدویت و انتظار افزایش بیابد. 
تا ظهور صغری در افکار رخ ندهد ظهور کبری واقع نمی شود 
همچنین حجت الاسلام «عباس خادمیان» درباره برکات مهدوی انقلاب اسلامی، گفت: یکی از بزرگترین خدمات انقلاب اسلامی در این باره، آن است که زمینه غفلت و انحراف را در افکار عامه مردم و اندیشمندان
۱- تعریف و معین کردن افکار منفی افکار منفی که به ذهن شما می رسند ممکن است از این دست باشند: ” نمی توانم آن کار را انجام بدهم “،” مطمئن هستم که شکست می خورم “، ” هیچ کس نمی خواهد به حرف های من گوش بدهد “. این صداهای منفی بدبینانه و بی فایده هستند و شما را از دست یابی به اعتماد به نفس و تقویت آن باز می دارند.
۲- اهداف منفی تان را به اهداف مثبت تبدیل کنید. همزمان که به افکار منفی تان توجه می کنید؛ آنها را به اندیشه های مثبت تبدیل کنید. افکار مثبت از ا
تقویم شیعه
بیست و دوم ربیع الثانی
وفات جناب موسی مبرقع علیه السلام
جناب موسی مبرقع علیه السلام پسر حضرت جواد علیه السلام در سال ۲۹۶ هجری قمری در شب چهارشنبه در شهر قم وفات یافت. به نقلی وفات آن جناب در ۸ ربیع الثانی بوده است. بنا بر قول دیگری در ۱۴ ربیع الثانی وفات موسی مبرقع واقع شده است. قبر آن بزرگوار در چهل اختران قم خیابان آذر مشهور است. 
نام: موسی، کنیه: ابو جعفر، لقب: مبرقع که از فرط زیبایی بر جمال مبارک نقاب میزد. نام پدر: جواد الائمه علی
کانکس به یک یا چندین اتاقک پیش ساخته که در کنار هم قرار گرفته اند گفته می شود که اجزاء اصلی آن را ورق گالوانیزه و پروفیل تشکیل می دهد. این سازه ها قابل حمل و جابجا کردن می باشند. در مواقعی که امکان ساخت بناهای سنتی نباشد از کانکس استفاده میشود که دارای عایق پلی استایرن یا پلی یورتان میباشد.

کانکس اداری
نوعی از کانکس می باشد که دارای ابعاد استانداردی برای راه اندازی یک محیط اداری است که بتوان در داخل آن میز و صندلی چید. همینطور این از کانک
صدای باران را می‌شنوم. و صدای ماشین‌ها که به سرعت روی
آسفالت خیس اتوبان از هم سبقت می‌گیرند. دیگر نمی‌دانم چندمین روز است که باران می‌بارد.
حسابش از دستم در رفته. آخرین بار کِی زیر آفتابی گرم نشسته بودم؟ این‌ها همه‌ی آن
چیزی است که قبل از باز کردن چشم‌هایم توی سرم می‌چرخد. نه. دوباره بیدار شدم. اما
می‌دانم تقلّا برای دوباره خوابیدن بیهوده است. این مغز وقتی بیدار شود، دیگر
کاریش نمی‌شود کرد. به لکه‌ی روی سقف نگاه می‌کنم. یادم نیست از کِی
عباس نورزائی
زمستان سال ۱۳۶۲ طوفانی سهمگین از عصر یک روز سرد، شروع به وزیدن کرد، آن شب زوزه های وحشت مرا تا صبح بیدار نگه داشت و دائماً به مردم روستاها و به ویژه تختک ها که در دل دریا جا داشتند و امکانات لازم برای گرم نگهداشتن خود نداشتند، می اندیشیدم.
صبح زود سراغ مزدا ۱۰۰۰ رفتم، با آفتابه مقداری آب جوش داخل رادیاتورش ریختم و استارت زدم، ظاهراً قبل از من، سرما کارش را کرده بود.
چفیه را برداشتم، دور سرم آنچنان که فقط چشمهایم دیده می شد پیچیدم
سومین بولجیا (گودال سوم) از طبقه‌ی هشتم ، خاص کسانی است که مرتکب خرید و فروش اموال و مناصب کلیسا شده‌اند و قاعدتاً باید وقف‌خواران نیز در آن جای داشته باشند . این عده در جمع حیله‌گران مسکن گرفته‌اند ، زیرا اموال خدا را به نام خود در معرض بیع و شری گذاشته‌اند . در زمان دانته عده‌ی این‌قبیل کسان بسیار زیاد بود ، زیرا کلیسا مرکز اصلی ثروت بود و غالب مؤمنین کمابیش اموال خود را بدان هدیه می‌کردند .
در گودال سوم این طبقه ، این دوزخیان هر کدام در
ماندگارتر از آرایش، ارزان‌تر از جراحی
لبخند صمیمی اینفلوئنسرها خرج هنگفتی روی دست فالورها می‌گذارد
امروزه دشوار بتوان اینفلوئنسری پیدا کرد که روکش دندان نداشته باشد.

پوستی صاف، ناخن‌هایی مانیکور‌شده، لبخندی زیبا و دندان‌هایی سفید. داشتن این ویژگی‌ها منجر به لایک و کامنت و فالور بیشتر می‌شود و این یعنی کسب درآمد هر چه بیشتر برای اینفلوئنسرها. آدم‌ها یک نگاه به صفحۀ گوشی می‌اندازند و یک نگاه به خودشان در آینه. ما دائماً می‌خواهیم
به طور متوسط، انسان ها ۸۰ درصد از زندگی خود را درون ساختمان ‌های اداری، مدارس، بیمارستان‌ ها، هتل ها و خانه ‌ها به سر می برند و ساختمان‌ ها یکی از بزرگ ‌ترین سرمایه‌ های افراد برای کسب و کارها و گذراندن زندگی هستند. بنابراین جای تعجب نیست که صاحبان ملک و مدیران دائماً به دنبال راه‌ های جدیدی برای افزایش کارآمدی، پایداری و امنیت ساختمان ها هستند. به همین منظور و برای تحقق این اهداف، اینترنت، در حالی که توانسته است فرآیند سنتی اتوماسیو
مشکلات ارتوپدی در کودکان
تا چه اندازه با مشکلات و بیماری های زانو اگاهی دارید؟یکی از مشکلات رایج زانو ، مشکلات ارتوپدی در کودکان است با ما در ادامه همراه باشید تا به این مشکلات و راه حل های آن بپردازیم.ساختار سیستم اسکلتی کودکان از موقع تولد تا بلوغ دائماً در حال تغییر است، از طرف دیگر به علت توانایی بسیار بالای بدن کودکان در بهبود و ترمیم ضایعات، درمان بسیاری از آسیب‌های اسکلتی در سنین پایین راحت‌تر و موفقیت آمیزتر از بزرگسالان است.تشخی
مشکلات ارتوپدی در کودکان
تا چه اندازه با مشکلات و بیماری های زانو اگاهی دارید؟یکی از مشکلات رایج زانو ، مشکلات ارتوپدی در کودکان است با ما در ادامه همراه باشید تا به این مشکلات و راه حل های آن بپردازیم.ساختار سیستم اسکلتی کودکان از موقع تولد تا بلوغ دائماً در حال تغییر است، از طرف دیگر به علت توانایی بسیار بالای بدن کودکان در بهبود و ترمیم ضایعات، درمان بسیاری از آسیب‌های اسکلتی در سنین پایین راحت‌تر و موفقیت آمیزتر از بزرگسالان است.تشخی
چکیدهامروزه با پیشرفت فناوریهای رایانه و شبکه هر کسی قادر خواهد
بود هر چیزی را در هر زمانی و مکانی یاد بگیرد که این امر در سایه نظام
جدیدی از آموزش به نام  آموزش الکترونیکی صورت  می گیرد. در واقع محیط های
آموزش حضوری یا سنتی به دلایلی همچون تشویق یادگیری انفعالی، نادیده گرفتن
تفاوت ها و نیازهای یادگیرندگان، توجه نکردن به مهارتهای حل مساله، تفکر
انتفادی یا دیگر تفکرات سطح بالا مورد انتفاد قرار گرفته اند. در مقابل،
پیشرفتهای جدید در تکنو
مأموریت مخفی هایزر در تهران خاطرات ؤنرال هایزر انتشارات انقلاب اسلامی سیدمحمدحسین عادلی
مأموریت مخفی هایزر در تهران : درکی از حقایق نادیدنی در زمان محمدرضا شاه...
مأموریت مخفی هایزر در تهرانخاطرات ژنرال هایزرترجمه سیدمحمدحسین عادلیانتشارات انقلاب اسلامی
معرفی:
این کتاب یک تاریخ نگاری دقیق و مفصل است ار حضور رابرت هایزر در ایران و تهران. این کتاب خیلی بی طرفانه نوشته شده چون رابرت هایزر از نگاه خودش مسایل را بررسی کرده. البته که او یک امری
قیمت‌های لوله پلی اتیلن هم ممکن است تفاوت کند.
تولید کننده و کارخانه‌ای که دائماً در حال تولید است هزینه‌های تولید کمتری نسبت به کارخانه‌ای که چند روز در ماه کار می‌کند دارد و این تولید کننده توانایی این را دارد که لوله پلی اتیلن را به قیمت بهتری عرضه کند.
از این رو شدیدا توصیه می‌شود لوله و اتصالات پلی اتیلن را از یک کارخانه تولید کننده معتبر تهیه کنند.
حتماً با کارخانه قرارداد منعقد کرده و مفاد آن را به دقت مطالعه و توافق نمایید.
در لی
۱. لباس راحت بپوشید
لباس راحت و مناسب بپوشید. سعی کنید لباس‌تان چیزی نداشته باشد که حواس‌تان را پرت کند. عوامل بسیار کوچک هم می‌تواند تمرکزتان را برهم بزند. مثلا اگر شلوارتان گشاد باشد و دائماً بخواهید آن را بالا بکشید.
اگر موهای بلندی دارید، موهای خود را ببندید تا جلوی چشمتان نیاید.
۲. تلفن همراه خود را روی حالت سکوت بگذارید
زمان درس خواندن، زمان مناسبی برای صحبت کردن با دوست و فامیل نیست. اگر ممکن است فرد خاصی نگران‌تان شود، از قبل به او ب
در نکوداشت امید و آرزوامید، زایندهٔ مسیح ماست...مطابق دیدگاه حکیمان اسلام، وجود انسان، عین ربط به وجود خداوند است. به این معنا که اگر افاضهٔ هستی از جانب خداوند صورت نمی‌پذیرفت، هیچ موجودی حیات نمی‌یافت. همهٔ موجودات پرتویی از وجود خداوند هستند؛ اما در میان آنها، تنها انسان می‌تواند از نظر صفاتی تا مرحلهٔ تشبه به خالق خود پیش برود و رشد کند. حال که هستی انسان، بالذات، این ظرفیت را دارد که در آثار حیاتی خود، خداگونه شود، لاجَرم اسباب به فع
آموزش Revit : طراحی داخلی

به راحتی می توان گفت که شما یک برنامه ریز درون هستید که باید از آموزش Revit : طراحی داخلی برای کارهای بعدی خود استفاده کنید؟ آیا باید یک مدل Revit ارائه شده توسط مشتری یا مشاور را ببینید و تغییر دهید؟ این دوره برای شماست.
Chante 'Bright - یک مبانی ترکیبی و کار معلمی در تنظیمات BIM to نحوه استفاده از Revit را برای ساختن مجوز تهیه شده برای طراحی در فضاهای اداری تجاری ، فاش می کند.
نحوه تنظیم تعهد خود ، ایجاد چشم اندازهای اساسی و الگوبرداری
نصیحت های جالب گنجشک به مرد دمشی
حکایت 3 پند گنجشک
حکایت
کرده اند که مردى در بازار دمشق، گنجشکى زیبا، به یک درهم خرید تا به
منزل آورد و فرزندانش با آن بازى کنند. در بین راه، گنجشک به سخن آمد و به
مرد گفت:« در من سودی براى تو نیست. درصورتی که مرا ازاد کنى، تو را سه
پند مى گویم که هر یک، مانند گنجى است. دو پند را وقتى در دست تو اسیرم مى
گویم و نصیحت سوم را، وقتى آزادم کردى و بر شاخ درختى نشستم، مى گویم.
مرد با خود اندیشید که سه پند از پرنده اى که
نصیحت های جالب گنجشک به مرد دمشی
حکایت 3 پند گنجشک
حکایت
کرده اند که مردى در بازار دمشق، گنجشکى زیبا، به یک درهم خرید تا به
منزل آورد و فرزندانش با آن بازى کنند. در بین راه، گنجشک به سخن آمد و به
مرد گفت:« در من سودی براى تو نیست. درصورتی که مرا ازاد کنى، تو را سه
پند مى گویم که هر یک، مانند گنجى است. دو پند را وقتى در دست تو اسیرم مى
گویم و نصیحت سوم را، وقتى آزادم کردى و بر شاخ درختى نشستم، مى گویم.
مرد با خود اندیشید که سه پند از پرنده اى که
از آن جایی که خیلی ها حال و حوصله ی خواندن متن های طولانی را ندارند، فقط یک پاراگراف از یادداشت علی مطهری را بگویم:
«نکته سـوم در مســتند مذکور این بود که این مستند هیچ اشاره ای به کارشکنی های مخالفان اجرا شدن برجام پس از امضای آن نکرد. همه می دانیم که بخشی مصمم بود که برجام اجرا نشود و برای رسـیدن به این هدف خــود از هیچ اقدامی نظیر ترساندن متقاضیان سرمایه گذاری خارجی در ایران و موشک پراکنی بی موقع و مخالفت با قراردادهایی نظیر قــرارداد خرید
از آن جایی که خیلی ها حال و حوصله ی خواندن متن های طولانی را ندارند، فقط یک پاراگراف از یادداشت علی مطهری را بگویم:
«نکته سـوم در مســتند مذکور این بود که این مستند هیچ اشاره ای به کارشکنی های مخالفان اجرا شدن برجام پس از امضای آن نکرد. همه می دانیم که بخشی مصمم بود که برجام اجرا نشود و برای رسـیدن به این هدف خــود از هیچ اقدامی نظیر ترساندن متقاضیان سرمایه گذاری خارجی در ایران و موشک پراکنی بی موقع و مخالفت با قراردادهایی نظیر قــرارداد خرید
طبق نصّ کتاب مقدّس، خداوند متعال حضرت آدم; را از خاک بسرشت و روح خود را در او دمید تا به صورت نَفْس زنده درآمد. او آدم را به صورت خود آفرید. پس از آفرینش انسان، در مشرق عدن باغی غرس کرد و انسان را در آن سکنی داد.
در این باغ، خداوند انواع درختان زیبا و خوشخوراک را رویانید تا آدم و همسرش از آن بخورند، اما درخت حیات و معرفت را در وسط باغ قرار داد و به آدم امر کرد که از آنها نخورد، زیرا اگر از آن بخورد خواد مُرد.
مار که هوشیارترین حیوان صحرا بود، زن آدم
به مناسبت درگذشت رفیق جاده طالقان، کربلایی باب الله سلمانیان، شعر زیر، تقدیم روح آن فقید سعید می‌شود: 
او خاطری ازخاطرات طالقان بود            بنشسته‌یی در انتظار رهروان بود
امکان نداشت روزی سرِ راهم نباشد       برلب دعای او به همراهم نباشد
چون قسمتی از انزوای روز و شب بود     عمری به خاموشی به دنبال طرب بود
لبخند تلخی دائماً کنج لبش داشت         جنگی نهان همواره با سوز و تبش داشت
قبل از پل، عادت بود تا او را ببینم         آماده بود با
همانطور که قبلاً در پست قبلی نیز اشاره کردیم ، استفاده از مترجم خودکار در سناریوهای خاص توصیه نمی شود. حال خواهیم دید که چه شرایطی برای استفاده از موتورهایی مانند Google یا Microsoft برای انجام ترجمه مناسب است.
اول ، ما باید در مورد بهره وری صحبت کنیم . ویرایش پست سریعتر از ترجمه است. تخمین زده می شود که یک مترجم در مقایسه با سه هزار کلمه ترجمه در روز ، می تواند از چهار هزار تا پنج هزار کلمه در روز ویرایش کند. به این ترتیب ، اگر زمان کمی برای ارائه ترجم
10 علامتی که دیگر شما را نمی خواهنداین که آیا شما سالها با هم هستید یا فقط چند ماه در کنار هم هستید ، مهم نیست که در بعضی از موارد او دوست نداشته باشد بلکه این را به روش خودش نشان دهد. تنها کاری که باید انجام دهید رمزگشایی از علائمی است که به طور قطع گذر کرده اید ، آنها را جاسازی کرده و سپس تصمیم گیری می کنید. از این گذشته ، علاوه بر کلمه عزت ، باید در نظر داشته باشید که هیچ کس نیست و هیچ کس نمی تواند در رابطه با زور بماند.1. اجتناب از شما:
اگر معمولا
(نقدی بر خودویرانگریِ جنبش معلمان در ایران معاصر)
حسام حسین‌زاده
پیشگفتار: زنده‌باد جنبش معلمان
با آغاز دهۀ نود شمسی، وقوع ابربحران‌های اقتصادیِ مقطعی در بستر یک وضعیت اقتصادیِ دائماً بحرانی منجر به دگرگونی ساحات مختلف جامعۀ ایران شد. در چنین بستری بود که صورت‌بندی، مطالبات و شیوۀ کنشگری جنبش‌های اجتماعی نیز دستخوش تغییراتی شد. این تغییرات را تقریباً می‌توان در همۀ بخش‌های جنبش اجتماعی در ایران پیگیری کرد: جنبش زنان، جنبش کارگران،

دیوار آجری
دیوارهای آجری همیشه جلوه ای لذت بخش در دکوراسیون مکانی که در آن بکار می روند بوجود می آورند. روش استفاده از دیوارهای آجری می تواند کاملا متفاوت باشد برای مثال می توانید  دیواری از خانه در اتاق نشیمن را کاملا با آجر بپوشانید در صورتی که در طرح های دیگر فقط قسمت کوچکی از دیوار خانه با بافت های آجری پوشانده می شوند و باقی قسمت ها به حال خود باقی می ماند.

شاید کمی قبل ترها برای مردم قابل باور و پذیرش نبود که دیوارهای داخلی خانه و
برای کاهش استرس کودکان در مدرسه چه باید کرد؟ کودکان نیز همانند بزرگسالان، استرس و اضطراب را تجربه می‌کنند. برای مثال تجربه استرس با ورود به مدرسه معمولاً افزایش می‌باید که تا حدی طبیعی است. اما برخی از والدین در جلسات مشاوره گزارش می‌دهند که فرزندشان استرس بسیار زیادی در مدرسه دارد و دچار مدرسه هراسی شده‌اند و این موضوع عملکرد طبیعی او را در مدرسه و خانه تحت تأثیر قرار داده است. ما در ادامه توصیه‌هایی برای کاهش استرس کودکان در مدرسه ا
سایت اوکی مد در این مطلب به این پرسش ها پاسخ داده : آیا وجود رئیس در خانواده خوب است؟ نبایدهای رابطه زناشویی ؟ مسائلی که باعث نابودی رابطه زناشویی می شود . تأثیر مسئله‌ی حساسیت در رابطه زناشویی .هنگام عصبانیت باید چطور رفتار کرد؟ دادگاه درونی ،خصوصی و عمومی چیست و چه تأثیری در رابطه زناشوییدارد. آیا تقسیم‌کار در خانواده کار درستی است؟ تأثیر مسئله‌ی لشکرکشی در زندگی زناشویی . مسئله مثلث و ائتلاف چیست و چه تأثیری در زندگی زناشویی دارد
خودباوری کودکان و روش هایی تقویت برای خوشحالی آنها
1- تقویت نقاط قوت کودک و افزایش اعتماد به نفس
خانواده ‌ها باید الگوی خوبی برای کودکان باشند. تقلید و الگو برداری یکی از فراگیرترین روش ‌های یادگیری در کودکان است. تحقیقات نشان می‌ دهد، یکی از بهترین راه‌ های تقویت خودباوری کودکان، برخوردار بودن از والدینی است که خود نیز از خودباوری بالایی برخوردار باشند.
خودباوری کودکان
اگر والدین (پدر و مادر) در عمل الگوی خوبی برای فرزندان باشند، از این
تاریخ یزد و کرمان
قدیمی ترین جایی
که فعلاً در مطالعه کتاب های
کتابخانه ام نام یزد را دیده ام

تاریخ ایران باستان
( مشیرالدوله پیرنیا ، جلد 3 صفحه 2679 )
« در  بخش مسکوکات اشکانی » عین عبارت کتاب این است :
« .... دیده می شود ، که پادشاهان دست نشاندۀ اشکانی هم سکه ای به
نام خود می زدند ، مثلاً مسکوکاتی از باختر ( حدود بلخ فعلی در شمال افغانستان بهداد
. امپراطوری باختر ) و آذربایجان پارس و هفواد کرمان و پادشاهان یزد .. »
این به خوبی نشان می دهد
1- انسان­ ها از یک تیپ شخصیتی به تیپ شخصیتی دیگر تغییر نمی­کنند. به عبارت دیگر، تیپ شخصیتی اناگرام هیچ کسی عوض نمی­شود.
2- توصیف تیپ­ های شخصیتی، فراگیر و عمومی است و در مورد مردان و زنان به یک نسبت مصداق دارد، بنابراین، هیچ تیپی ذات مردانه و یا زنانه نیست.
3- هیچ چیزی در توصیف تیپ شخصیتی شما در هم­ی زمان­ ها در مورد شما ایناگرام صدق نمی­کند، برای اینکه شما دائماً در میان لایه­ های سالم، متوسط و ناسالم رفتارهایی که شخصیت اصلی شما را می­سازند، د
خاطرات انتخابی هستند چیزهای زیادی هستند که ما فراموش می‌کنیم اما در زندگی هر یک از ما لایه‌هایی از خاطره‌ها، مثل لایه‌های رسوبی صخره‌ها وجود دارد. افراد و نقاطی هستند که ما را به کودکی‌مان، نوجوانی‌مان و سال‌های بزرگسالیمان پیوند می‌دهند. 
آن‌ها ما را برای بهتر یا بدتر شدن شکل می‌دهند. آن وقایع، احساس‌ها، ترس‌ها و شادی‌ها که در عمق رسوب خاطره‌ها دفن شده‌اند پایه آنچه را پیش می‌آید تشکیل می‌دهند. 
ما نمی‌توانیم از گذشته‌ی خود ف
به عبارت ساده، عامل رتبه بندی محتوای تازه Google اساساً به قرار دادن متن در سایت شما اشاره دارد. همچنین این به معنای به روزرسانی منظم متن است تا اطمینان حاصل شود که در آن صفحه تازه ای وجود دارد.قرار دادن محتوای تازه در سایت شما، این صفحه را به روز می کند و به Google این امکان را می دهد که سایت شما همچنان به موضوع مرتبط باشد. اگر محتوای جدیدی اضافه نکنید، ممکن است وب سایت شما قدیمی باشد. این می تواند هنگام تلاش برای رتبه بندی در Google تأثیر منفی بگذارد.ب
شاید بهتر بود این حرف‌ها رو توی پست قبل می‌نوشتم؛ اما اون موقع یه مفهوم کلی توی ذهنم بود و این کلمات و عبارات هنوز پیدا نشده بودن.
اغلب که از محدود بودن ارتباط حرف می‌شد، این توی ذهنم می‌اومد که فرد مذکور با افراد محدودی در ارتباطه؛ اما الان فکر می‌کنم که فلانی اصل ارتباط رو یه جایی بسته نگه داشته که می‌تونسته گسترشش بده؛ اما بنا به دلایلی این کار رو نمی‌کنه. این فلانی الان می‌تونه هرکسی باشه، من اینجا اسمش رو می‌ذارم حوراء رضائی.
 حورا
مواد لازم جهت تهیه سوپ هویج:
    2 عدد هویج    3 قاشق غذاخوری روغن زیتون فوق بکر ، تقسیم شده است    ¾ قاشق چایخوری نمک دریایی خوب ، تقسیم شده ، برای طعم دادن    1 پیاز زرد متوسط ​​، خرد شده    2 سیر میخک ، فشرده یا چرخ کرده    ½ قاشق چای خوری گشنیز    ¼ قاشق چایخوری زیره    4 فنجان آبگوشت (یا آب)    2 فنجان آب    1 تا 2 قاشق غذاخوری کره بدون روغن ، برای طعم دادن    1 قاشق چایخوری آب لیمو ، برای طعم دادن    فلفل سیاه تازه ، به طعم و مزه
طرز تهیه سوپ ه
فراموش کردن کسی که با او در ارتباط هستید کار دشوار‌تری است. در مواردی که هیچ ارتباطی وجود ندارد ممکن است فشار و عذاب کمتری را تحمل کنید. اما در چنین موقعیتی بازهم شما گوشه‌ای از تخت خواب خودتان را جمع می‌کنید و به این فکر می‌کنید که کاش مرا می‌بخشید یا کاش این ارتباط دوباره سر بگیرد.

پس از یک رابطه از دست رفته عاطفی در موقعیتی قرار می‌گیرید که احساس می‌کنید هر طور شده باید فکر و خاطره‌تان را از او پاک کنید. اما اینکه بگویید «دیگر به او
خاطرات انتخابی هستند چیزهای زیادی هستند که ما فراموش می‌کنیم اما در زندگی هر یک از ما لایه‌هایی از خاطره‌ها، مثل لایه‌های رسوبی صخره‌ها وجود دارد. افراد و نقاطی هستند که ما را به کودکی‌مان، نوجوانی‌مان و سال‌های بزرگسالیمان پیوند می‌دهند. 
آن‌ها ما را برای بهتر یا بدتر شدن شکل می‌دهند. آن وقایع، احساس‌ها، ترس‌ها و شادی‌ها که در عمق رسوب خاطره‌ها دفن شده‌اند پایه آنچه را پیش می‌آید تشکیل می‌دهند. 
ما نمی‌توانیم از گذشته‌ی خود ف

پرسشنامه خصوصیات اخلاقی وودورث
مشخصات فایل

تعداد صفحات
10

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
علوم انسانی

توضیحات کامل
این آزمون هشت خصوصیات مختلف به شرح زیر را ارزیابی می کند.

1-    هیجان پذیری : فرد به محرکات عکس العمل شدید نشان می دهد .
2-    حالت سایکاستنی و وسواس : فرد در تصمیم گیریها مردد و سست است و ترس دارد.
3-    گوشه گیری : فرد از جامعه و اطرافیان دوری می گزیند و
اگر دوست دارید ورا وانگ یا والنتینوی بعدی شما باشید، بهتر است از همین الان شروع به آموزش طراحی لباس عروس کنید. طراحی لباس عروسی به همراه داشتن مهارت های تخصصی برای ایجاد یک لباس با اندازه های دقیق تر ، بر پایه و اساس محکم در هنر ، طراحی مد و دوخت نیاز دارد.
طراحان معروف، طراحی لباس عروس را از کجا شروع کرده اند؟
درست مانند بسیاری از مسیرهای شغلی موفقیت آمیز که با تحصیل در دانشگاه شروع می شود ،آموزش طراحی لباس عروس نیز این چنین شروع می شود. اگ

پنج راز قانون جذب که کمتر کسی به شما میگوید

ر این مطلب قصد داریم ۵ راز قانون جذب کائنات که کسی به شما نمی‌گوید را برایتان روشن کنیم . برای اینکه بدانید چگونه باید از قانون جذب کائنات و قانون راز استفاده کنید تا به خواسته و هدف که دارید برسید باید رمز و راز قانون جذب را بدانید , مخصوصاً زمانی که تازه در اول راه هستید .

متاسفانه بحث‌های زیادی در زمینه قانون جذب صورت گرفته است که خیلی ها این نکات و آموزش ها را به شما نمی گویند و خیلی ساده از
توجه ترجمه این مقاله در ترنسلیت انجام شده که ممکن است کمی اشکال داشته باشد.
محافظت از بدافزارهای جدید برای کاربران Advanced ProtectionAdvanced Advanced از حسابهای Google یا شخصی هر شخصی که در معرض حملات هدفمند است - مانند تیم های سیاسی ، روزنامه نگاران ، فعالان و رهبران مشاغل - محافظت می کند. این قوی ترین امنیت Google برای افرادی است که به آن نیاز بیشتری دارند و در سراسر دسک تاپ ، لپ تاپ ، تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی در دسترس است.
یکی از فواید بسیاری از Advanced Protec
خیلی از این توصیه‌های زناشویی تکراری وکلیشه‌ای و نادرست هستند و به جای اینکه رابطه شما را در مسیر درستی قرار دهند باعث دردسر بیشتر می‌شوند.

با عصبانیت به رختخواب نرو
بهتر است این کار را بکنید. اگر شریک زندگی‌تان خسته و کلافه است بهتر است یک مکالمه سخت و فرسایشی را برای موقعیت دیگری به تعویق بیندازید؛ یعنی زمانی که پیوندهای عاطفی قوی شما می‌تواند بحث و تنش را بخوبی و با موفقیت پیش ببرد. کمبود خواب شما یا همسرتان حساسیت‌های عاطفی را بیشت
فرزند ایشان نقل می کنند:
« شب اول ماه شوال بود و ما در مزرعه نخودک در خارج از شهر مشهد ساکن بودیم.

پدرم فرمودند: تا به بالای بام بروم و استهلال کنم. چون ابر، دامن افق مغرب
را پوشانده بود، چیزی ندیدم و فرود آمدم و گفتم: رؤیت هلال با این ابرها هرگز
ممکن نیست.
با عتاب فرمودند:
« بی عرضه چرا فرمان ندادی که ابرها کنار روند؟ »
گفتم: پدرجان من کی ام که به ابر دستور دهم؟
فرمودند:
« بازگرد و با انگشت سبابه اشاره کن که ابر
مدت زمان خواستگاری تا عقد قاعده ثابتی ندارد و از مواردی است که عرف هر جامعه‌ای آن را تعیین می‌کند. در جامعه ایران طولانی شدن مدت ‌زمان خواستگاری تا عقد چالش‌های زیادی را برای طرفین ایجاد می‌کنند. برخی از زوجین در طول این دوره نسبت به ازدواج سرد می‌شوند و دائماً ازدواج را به تعویق می‌اندازند. در بسیاری از موارد پشیمانی بعد از عقد در یکی از طرفین بوجود آمده است.  احساس بلاتکلیفی بسیاری از افراد را در این دوره آزار می‌دهد چراکه آن‌ها وضع
با فروشگاه آنلاین لاکی همراه باشید
معرفی ابزار های لاک طراحی
برای طراحی لاک ناخن، همیشه نیاز است که به سالن طراحی رفته و کار را به تکنسین بسپارید. اما این کار ممکن برای بعضی از افراد دشوار به نظر برسد. اگر شما نمی توانید به سالن ناخن  میتوانید این کار را در خانه با وسایل لاک طراحی انجام دهید. به این ترتیب می توانید هر سبکی روی ناخن های خود با استفاده از وسایل های لاک طراحی داشته باشید.

ابزار داتینگ
اگر می خواهید روی ناخن خود نقاط کوچک و بزر
بسیاری از صاحبان چمن مصنوعی پشت بام را بهترین تفریحگاه خود می دانند. گذراندن وقت در کنار گل ها و گیاهان سبز و استراحت در زیر سایه درختان و سایه بان، لذتی وصف ناپذیر دارد.
به همین دلیل است که ساکنان مجتمع های مسکونی، برای استفاده از روف گاردن، رقابت می کنند و بر سر برنامه زمان بندی حضور واحدهای مختلف در طی روزهای هفته و ماه، با یکدیگر مشورت می کنند.
بسیاری از پدر و مادرها، محیط کوچه و خیابان را برای بازی فرزندانشان مناسب نمی بینند.
آنها حق دارن
 شبکه O*NET یکی از بهترین و کامل‌ترین بانکهای اطلاعاتی در مورد مشاغل گوناگون است که توسط وزارت کار کشور آمریکا پشتیبانی می‌شود. این شبکه در اوایل دهه ۱۹۹۰ میلادی راه اندازی شد. مهم‌ترین بخش و بخش مرکزی این برنامه، پایگاه داده‌‌ای است که از صدها شغل استاندارد شده و توصیف کامل این مشاغل تشکیل شده است. این بانک اطلاعاتی که به صورت رایگان در اختیار عموم افراد قرار دارد، دائماً در حال بروز رسانی است. O*NE OnLine  ابزاری آنلاین در اینترنت است که برای
به قلم دامنه : به نام خدا. چندی‌پیش متن مصاحبه‌ی آقای یورگن هابرماس را در یکی از منابع خبری خواندم. بهتر از من می‌دانید که او فیلسوف مارکسیست آلمان است و منتقد سرسخت مدرنیته به سبک لیبرالیسم. در صدارت آقای سیدمحمد خاتمی به ایران هم آمده بود. او این روزها که بحران عالمگیر را مشاهده کرده، سخنان مهمی گفته که برداشت آزاد و تفسیرم را ارائه می‌کنم:

یورگن هابرماس

او این روزها را به‌گونه‌ای می‌بیند که در ذهنش رژه می‌روند و صف‌به‌صف می‌گذرن
بهترین اپلیکیشن‌های موبایل حضور و غیاب در سراسر دنیا
امروزه شرکت‌های بزرگ و کوچک، دولت‌ها، سازمان‌ها و ادارات فراوانی از نرم‌افزارهای حضور و غیاب استفاده می‌کنند. اما در برخی موارد که کارمندان خارج از اداره و سازمان مشغول به کار هستند این سؤال مطرح می‌شود که در چنین مواقعی چگونه می‌توان ساعات کاری را کنترل کرد. اینجاست که اپلیکیشن‌های حضور و غیاب به کمک مدیران صنایع و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک می‌آیند.
نصب اپ‌های کنترل تردد در دستگا
مرد ها از زنان پر حرف و وراج خوش شان نمی آید
زنان
معمولا حرف زدن را دوست دارند و برای بازگو کردن اتفاقات به تعریف جزئیات
نیز می پردازند در حالی که مردان زنان حراف را دوست ندارند و تمایلی به
شنیدن تمام جزئیات موضوع ندارند.
مرد ها از زنانی که بیش از حد احساساتی می شوند، خوش شان نمی آید
زنان
موجوداتی حساس، زودرنج و دل نازک هستند و با دیدن هر صحنه ای شروع به گریه
کردن می کنند اما این ویژگی برای مردان قابل تحمل و قابل درک نیست و تحمل
اشک های مداوم
سوال۱:
برنامه ریزی فرصت های یادگیری در جهت ایجاد تغییرات مطلوب در دانش آموزان و ارزیابی میزانی که این تغییرات صورت گرفته اند معنایی است که از برنامه ریزی درسی گرفته می‌شود(کتاب)
برنامه ریزی درسی گفت‌وگوهای پیچیده فرهنگی در مورد تجربه های آموزشی است.(قادری،مصطفی۱۳۹۴)
 برخی از تعاریف برنامه ریزی درسی از دیدگاه اندیشمندان غربی:(( برنامه درسی شامل کلیه تجربه ها مطالعه ها و ها فعالیت های گروهی و فردی و سایر اعمالی است که فراگیر تحت سرپرستی و ر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها